Liste

Merhabalar, bu yazımda Webtures’i A dan Z ye tüm herşeyiyle değerlendirmemi bulacaksınız.

Webtures nedir?

Köklü bir geçmişe sahip bir firma değildir ancak Seo Hocası gibi büyük bir sitenin ekibi ile oluşmuş olan Webtures aslında Seo Hocası’nın piyasadaki firmasıdır. Peki Webtures kelimesi nereden gelmektedir diyecek olursanız cevabı bana göre Web + The Ventures kelimelerinin birleşmesi sonucu oluştuğunu düşünmekteyim. The Ventures, Amerika’nın öncü topluluklarından en başında gelir. Surf Rock akımını temsil eden en büyük topluluktur. Web + The Ventures birleşince webin en önde gelen toplulu gibi bir anlam kazandırmak istedikleri anlaşılmakta 🙂 Bu isim hem kulağa hoş geliyor hemde piyasada unutulmayacak bir anlamla yerini almış gibi görünüyor.

Webtures - Personelleri

Webtures ne iş yapar?

Bana göre arama motoru optimizasyon sistemleri mühendisliği firmasıdır. Peki bu ne demek? İnternet ortamında yayın yapan tüm siteler, direkt olarak kendi linkleri haricinde kendilerine ulaşılmak istendiğinde bir arama motoru kullanılması şarttır. Ancak arama motorunda, ilgili siteye ulaşmak için gereken kelime aratıldığında sonuçlarda ilgili site listelenmeyebilir yada alt sıralarda çıkabilir. İşte arama motoru optimizasyonu ile ilgili site üst sıralara çıkarak bulunması kolay bir hale getirilmektedir. Bu işi çok iyi ve kaliteli şekilde yapan Türk firmalarından olan Webtures işinin ehli diyebilirim.

Yıllardır Seo Hocası’nın birçok hizmeti ile kendi sitelerimizi bir nebze olsa da seo açısından önemli noktalara taşıdık. Ancak bu piyasanın kızışması ve birçok sitenin piyasaya girmesi sonucu, seo olayını işin uzmanlarına bırakmak en iyisi olacaktı. Uygun fiyata kaliteli hizmet ve müşlerileri ile en iyi şekilde işgilenen bir SEO firmasıdır.

Peki Webtures’in başında kim var?

Bu kadar kaliteli ve üstün hizmet sağlayan firmanın arkasında, kendini firmasına ve seoya adamış bir insan bulunmaktadır. Müşteri ve arkadaş ilişkisi bakımından oldukça sevilen Kaan Gülten, genç yaşında büyük işler başarmıştır. Kaan Gülten, kendisinin yazarı olduğu seo kitaplarıyla da piyasada tanınan seo uzmanları arasında üst sıralarda gelmektedir. Kaan Gülten ile çalışmanız dileği ile SEO’lu günlerde Webtures ile kalın 🙂

Resmi Web Sitesi: TıklayınızWebtures - SEO Kitapları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.